Turkish 
 

CONTACT

Adress: Neta Yönetim Danışmanlık Havacılık Hizmetleri A.Ş.
Burhaniye Mah.Kısıklı Cad. No:65 Üsküdar/İstanbul
Phone: 216 556 91 92
Fax: 216 556 93 98

Flight Operation: Captain Ali İdinak
Gsm: 533 644 30 33
alii@netahavacilik.com.tr
Captain Taner İLASLAN
Gsm: 549 562 74 97
taneri@netahavacilik.com.tr
Captain Mustafa TÜRK
Gsm: 532 335 28 82
mustafat@netahavacilik.com.tr

Quality Department: Alperen Şerit
Gsm: 554 323 80 60
alperens@netahavacilik.com.tr

Technic: Teknisyen Volkan Aktaş
Gsm: 538 394 22 32
volkana@netahavacilik.com.tr

Cabin: Evrim Uysal
Gsm: 538 394 22 30
evrimu@netahavacilik.com.tr

Accountant: Dilek Yeşilyurt
Phone: 216 556 91 41
dileky@doganholding.com.tr

©2017 Doğan Holding - Bilgi Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.